NEPRERUŠENO! Všetky objednávky okamžite expedujeme!

Produkty z oficiálnej
distribúcie

HOTLINE 8 - 18 hod.
0948 325 037

Aroma Balance System

Až tri aromatické profily pre maximálnu arómu a ideálnu mieru extrakcie (počet profilov je vždy uvedený u konkrétneho modelu kávovaru NIVONA).

Aroma Balance Systém sa stará o to, aby došlo k optimálnemu vylúhovaniu rozpustného podielu z mletej kávy. Aróma, tuky, horké látky, kyseliny a minerály sa z prírodného produktu dostanú pomocou vody a tlaku. Celé umenie prípravy kávy spočíva vo vyváženej zmesi látok tak, aby vznikol harmonicky vyvážený nápoj. Tento systém disponuje až 3 aromatickými profilmi: dynamic (dynamický), constant (konštantný) a intense (intenzívny), a preto sa doteraz žiadny iný automatický kávovar nedostal tak blízko k pákovému kávovaru.

NIVONA Aroma Balance System

Z každého druhu kávových zŕn sa nedá vykúzliť fantastické espresso alebo káva. Ale s dobrými zrnami a správnym pražením prevezme kávovar NIVONA ostatok práce a zaistí vydarený výsledok. Pokiaľ si postupne nastavíte jednotlivé aromatické profily, otestujete jednotlivé nápoje a porovnáte výsledky, určite nájdete svojho favorita. Podľa daného druhu a praženia (svetlé/stredné/tmavé praženie, Arabica/Robusta, s kyselinkou/bez kyselinky) je k dispozícii veľké množstvo skvelých a chutných možností. Vždy závisí od druhu kávových zŕn a praženia.

Aroma Balance Systém napodobňuje to, čo doposiaľ vedeli iba baristi. S jediným druhom kávových zŕn tak môžete dosiahnuť rôzne varianty chutí, od ovocnej a nakyslej, až po orieškovú a ľahko až zreteľne horkú. Preto sa táto technológia prezýva „Barista in a box.“.