NEPRERUŠENO! Všetky objednávky okamžite expedujeme!

Produkty z oficiálnej
distribúcie

HOTLINE 8 - 18 hod.
0948 325 037

NIVONA - nemecká značka so švajčiarskym srdcom

Automatické kávovary NIVONA patia medzi špičkové kávovary. Vnútorné funkcie a dizajn sú zo Švajčiarska, koncepcia a technické know-how z Nemecka. Nemecká spoločnosť NIVONA Apparate GmbH, so sídlom v Norimbergu, vychádza z mnohoročnej tradície a skúseností.

Kávovary NIVONA sa vyznačujú vynikajúcou kvalitou pripravovaných nápojov, ľahkou obsluhou a automatickou údržbou, spĺňajúcou vysoké hygienické štandardy. V Nemecku patrí NIVONA medzi najviac predávané značky automatických kávovarov.

Kávovary NIVONA sú primárne určené pre domácnosti. Značnej obľuby však dosiahli aj v kanceláriách, drobných podnikateľských službách, ordináciách, malých firmách alebo kaviarňach. Na základe dopytu trhu predstavila NIVONA nový výkonný kávovar NIVONA 1040, ktorý je vybavený tou najmodernejšou technológiou, pripravený zvládnuť aj náročnú prevádzku.

Medzi stálice v kvalite technológií právom patrí kalený tichý mlynček, ktorý je rýchly a účinný. Novinkou je automatický preplach mliečnych ciest. Spoločne s vyberateľnou sparovacou jednotkou, maximálne uľahčuje prevádzku a udržiava hygienu kávovaru.

Dlhodobá kvalita a spoľahlivosť prináša vysoké ocenenia mnohých spokojných zákazníkov.

nivona 858

   

Iba od odborníkov

NIVONA sa od začiatku zameriava iba na špecializované obchody. Prioritami potom sú odborné poradenstvo, komunikácia a priateľské, ústretové rokovania. Spoločne s rýchlym servisom sa tak úplne odlišuje od mnohých univerzálnych predajcov a reťazcov bez osobného poradenstva.

 

Kvalita vs. cena

Cieľom spoločnosti NIVONA aparáte GmbH je vybudovať značku s pridanou hodnotou -pre obchod aj pre zákazníkov. Značka NIVONA stavila na kvalitu a férovú cenu. Ponúka kávovary s kvalitnou technológiou, spracovaním, praktickým dizajnom, jednoduchou obsluhou aj údržbou, nízkou mierou opotrebovania a dlhou životnosťou. Roky vývoja a inovácií pre jednoduché použitie a perfektnú kávu. Všetko za zodpovedajúcu cenu.

 
Vyrobené v Nemecku

Kompletná výroba dielov i celá kompletizácia kávovarov prebieha v Nemecku. Výnimku tvoria iba mlynčeky, ktoré sú vyrábané vo Švajčiarsku. Celá výroba je tak zastrešená povestnou nemeckou precíznosťou a kontrolou. 

 

Víťaz testov

Kávovary NIVONA sa pravidelne umiestňujú na popredných priečkach odborných i používateľských testov.