NEPRERUŠENO! Všetky objednávky okamžite expedujeme!

Produkty z oficiálnej
distribúcie

HOTLINE 8 - 18 hod.
0948 325 037

NIVONA trojaká technológia pre viac ARÓMY

Ako je jedinečný každý človek, tak je i káva. Každý má rád inú a pripravenú po svojom. Vďaka jedinečným technológiám, ktorými kávovary NIVONA disponujú, sa vaše priania stávajú skutočnosťou.  

NIVONA – vášeň pre dobrú kávu

 

AROMA PRE-select

Pomocou aplikácie NIVONA je možné všetky recepty na kávu, které boli dokonale zladené s príslušným typom kávy NIVONA, prenášať do kávovaru prostredníctvom aktívneho pripojenia Bluetooth. V aplikácii jednoducho spustíte AROMA PRE-select a vyberiete použitý typ kávy. Všetko na základe skúseností a odporúčaní skúsených baristov. Táto technológia je exkluzívne dostupná pre modely NIVONA NICR 960 a NIVONA NICR 970.

Aplikácia NIVONA je voľne dostupná a na stiahnutie v AppStore i na Google Play.

AppStore        Google Play

Cappuccino expert

Mliečna pena a kávovo-mliečne špeciality sú základnou súčasťou dnešnej kávovej kultúry. Pri všetkých modeloch kávovarov NIVONA môžete vytvoriť nadýchané a chutné mliečne nápoje, ktorých tajomstvo spočíva nielen vo zvolenom type kávy, ale i v mlieku a zvolenom spôsobe prípravy. Od série 7 si poradie mlieka/kávy môžete vďaka funkcii Cappuccino Connaisseur zvoliť podľa svojich vlastných preferencií, a všetky kávovo-mliečne nápoje tak získavajú zelenú.

Cappuccino Connaisseur

 

Aroma Balance System

Kávové zrno obsahuje viac ako 800 rôznych aróm. To z kávy získate len vtedy, keď zmeníte spôsob jej prípravy. Preto je Aroma Balance System tak jedinečný. Dáva vám na výber - od harmonickej jemnosti k plnej intenzite. K dispozícii sú tri rôzne chuťové profily.

Aroma Balance System je dostupný už od série 6. Získajte to najlepšie z každého zrna.

Nivona Aroma Balance System