NEPRERUŠENO! Všetky objednávky okamžite expedujeme!

Produkty z oficiálnej
distribúcie

HOTLINE 8 - 18 hod.
0948 325 037

NIVONA NICR 1030 – znalec vo svojom odbore

Hľadáte znalca vo svojom odbore? Už nemusíte – práve ste ho našli. Ide o kávovar, ktorý dokáže splniť všetky Vaše priania s ľahkosťou sebe vlastnou stlačením jedného tlačidla. NIVONA NICR 1030 je kávový profesionál so špičkovým výkonom a kvalitným spracovaním. Uplatnenie nájde nielen vo väčších domácnostiach, ale predovšetkým  v kanceláriách a firmách. Disponuje totiž siedmimi základnými funkciami, ktoré sú pri výbere kávovaru do kancelárie dôležité.

Nivona 1030

 

1/ Prémiová kvalita – mlynček i ďalšie technické komponenty tohto kávovaru, rovnako tak ako ostatných kávovarov NIVONA, sú vyrábané vo Švajčiarsku a disponujú mimoriadnou odolnosťou a precíznou výrobou.

2/ Vysoký výkon – veľká nádržka na vodu i objemný zásobník na kávové zrná zabezpečujú takmer bezúdržbový chod i pri príprave väčšieho množstva nápojov.

3/ Intuitívna príprava – dotykový displej a farebná grafika. v kombinácii s textovým popisom, zabezpečujú intuitívne a jednoduché ovládanie.

4/ Osobitý pôžitok z kávy – funkcia „moja káva“ umožňuje uloženie až 18 kávových receptov. Vďaka Cappuccino Connaisseuru si dokonca môžete zvoliť nastavenie mliečnych špecialít presne podľa Vašich preferencií: 1. najprv káva, potom mlieko/mliečna pena, 2. najprv mlieko/mliečna pena, potom káva, 3. káva a mlieko súčasne. Všetky  kávovo-mliečne nápoje tak s týmto modelom získavajú zelenú.

Nivona 1030

5/ Tichá prevádzka – kávovar NIVONA 1030 disponuje mimoriadne tichým mlynčekom, takže žiadne hlasité a otravné zvuky, ktoré by Vás rušili pri práci.

6/ Jednoduché čistenie – údržba kávovaru rozhodne nie je  zábavou, ale s týmto modelom ide všetko ľahko a jednoducho. Stačí spúšťať jednotlivé fázy čistenia poklepaním na obrazovku kávovaru. Ďalším benefitom je vyberateľná sparovacia jednotka, ktorú umyjete vlažnou vodou, necháte uschnúť a vložíte späť do kávovaru.

7/ Atraktívny dizajn – elegantne minimalistický a napriek tomu atraktívny. Vzhľad, ktorý zapôsobí na všetkých návštevníkov Vašej kancelárie, a čo potom keď ochutnajú kávu…

 

NIVONA – švajčiarska kvalita, nemecká precíznosť a dizajn.