NEPRERUŠENO! Všetky objednávky okamžite expedujeme!

Produkty z oficiálnej
distribúcie

HOTLINE 8 - 18 hod.
0948 325 037

NIVONA CUBE 4 - nový spôsob prípravy kávy

Každý milovník kávy si praje, aby si mohol dopriať šálku kávy kedykoľvek a kdekoľvek, bez kompromisov. S NIVONA CUBE 4 sa tento sen stáva skutočnosťou. Ide o moderný kávovar prinášajúci nový spôsob prípravy kávy, a to bez zložitých postupov. NIVONA CUBE 4 spája technológiu plnoautomatických kávovarov a portafiltrov s kompaktnosťou kapsulových kávovarov, čím sa vytvára skvelý kompromis pre každého kávového fajnšmekra.

NIVONA CUBE 4 fotostory

Jedným z najvýraznejších prvkov NIVONA CUBE 4 je jeho integrovaný mlynček. Toto zariadenie ponúka nielen pohodlie a rýchlosť plnoautomatického kávovaru, ale tiež možnosť podieľať sa na príprave kávy. Po namletí vytiahnete inovatívny Click Cup, ktorý nahrádza tradičný filter, a umiestnite ho do varného zariadenia. Týmto spôsobom získate kontrolu nad svojou kávou a dosiahnete chuť, ktorú máte radi.

S integrovaným mlynčekom nezostávate obmedzení jedným druhom kávy. Nameliete si množstvo určené na prípravu jednej šálky a pri ďalšej príprave si môžete namlieť celkom odlišné kávové zrná. Vyberiete si takú kávu, ktorá vám chutí a využijete arómu čerstvo namletej kávy.

NIVONA CUBE 4 ponúka perfektnú prípravu ako veľkej kávy, tak i malého espressa. Kávovar si sám automaticky nastavuje vtlačenie a sparovací tlak, čo umožňuje precíznu a konzistentnú extrakciu kávy. Jednou z unikátnych funkcií NIVONA CUBE 4 je Aroma Balance System. Táto technológia napodobňuje to, čo doposiaľ vedeli iba baristi. S jednoduchým jediným druhom kávových zŕn tak môžete dosiahnuť rôzne varianty chutí, od ovocnej a kyslastej, až po orieškovú a ľahko až zreteľne horkú. S NIVONA CUBE 4 si popritom máte možnosť nastaviť i silu kávy, stupeň mletia, množstvo kávy alebo teplotu. Týmto spôsobom si pripravíte kávu presne podľa svojich chutí a nárokov.

Okrem skvelej prípravy ponúka NIVONA CUBE 4 tiež štýlový dizajn, ktorý sa bude hodiť do každej kuchyne. Káva je pre mnohých viac ako len nápoj – sprevádza nás každý deň a stáva sa súčasťou nášho každodenného života. Rovnako tak je NIVONA CUBE 4 viac než len kávovar. Je to spoločník na ceste k dokonalej káve, a to kedykoľvek si ju budete priať. Je to spôsob, ako si užiť skvelú kávu každý deň.

NIVONA CUBE 4102NIVONA CUBE 4106

NIVONA CUBE 4102 - čierno biely

NIVONA CUBE 4106 - čierny