NEPRERUŠENO! Všetky objednávky okamžite expedujeme!

Produkty z oficiálnej
distribúcie

HOTLINE 8 - 18 hod.
0948 325 037

Nevyhovuje Vám sila kávy? Upravte si ju…

Kávovar NIVONA ponúka možnosť jednoduchého upravenia intenzity kávy, a to pri samotnej príprave jednotlivých nápojov. Intenzitu stačí zvoliť stlačením tlačidla a vybrať si tak kávu jemnejšiu, normálnu alebo silnejšiu. Pri tomto výbere si nastavujete množstvo namletej kávy v rozmedzí 7 –  11 g kávy na šálku, a to buď v troch alebo piatich stupňoch, podľa typu zakúpeného kávovaru.

Tromi stupňami sily kávy disponujú kávovary modelového radu 5 (NIVONA NICR 520, NIVONA NICR 530) a kávovar NIVONA NICR 759. Ostatné už majú možnosť výberu v piatich stupňoch. Množstvo namletých kávových zŕn je štandardne z výroby nastavené uprostred. Pripravte si espresso alebo kávu a vyskúšajte, či sa Vám zdá veľmi silné alebo príliš slabé, a podľa toho si toto množstvo upravte. Na displejoch kávovarov je táto sila vyznačovaná symbolmi kávových zrniek.

 

Nivona 520     Nivona 960

 

Pokiaľ by Vám to ani takto nevyhovovalo, môžete nastavenie doladiť ešte pomocou stupňa mletia. Len pozor – stupeň mletia nastavujte iba za chodu mlynčeka. Pre intenzívnejšiu chuť úroveň mletia znížte, pre výslednú jemnejšiu kávu ho naopak zvýšte, kým nedosiahnete optimálny chuťový výsledok.

NIVONA – švajčiarska kvalita, nemecká precíznosť a dizajn.