NEPRERUŠENO! Všetky objednávky okamžite expedujeme!

Produkty z oficiálnej
distribúcie

HOTLINE 8 - 18 hod.
0948 325 037

Staráte sa pravidelne o svoj kávovar?

NIVONA NICB 301 sada na čistenie obsahuje všetko, čo potrebujete k tomu, aby ste udržali svoj kávovar v čistote a zároveň predĺžili jeho životnosť.

Súčasťou boxu sú NIVONA čistiace tablety, ktoré odstraňujú usadeniny a zvyšky kávy z vnútorných častí kávovaru. Tieto usadeniny môžu spôsobiť zhoršenie kvality kávy a v neposlednom rade i poškodenie kávovaru.  Preto odporúčame čistenie vykonávať hneď ako vás kávovar vyzve. Zbytočným odkladaním na neskoršiu dobu by mohlo dôjsť k upchatiu systému alebo množeniu plesní a baktérií.

Sada ďalej obsahuje NIVONA odstraňovač vodného kameňa. Ten účinne odstraňuje usadený vodný kameň, ktorý poškodzuje predovšetkým ohrievaciu jednotku kávovaru, čím znižuje jeho životnosť.  Zároveň ale výrazne zhoršuje chuť kávy. Tá je z neodvápneného kávovaru kyslejšia a neprináša očakávané potešenie. Venujte preto pravidelnému odvápňovaniu dostatočnú pozornosť!

Box je doplnený tiež o NIVONA čistič mliečnych ciest. V prípade, že si radi vychutnávate mliečne špeciality, je potrebné vykonať okrem čistenia kávových ciest i pravidelné čistenie ciest mliečnych. Mliečne tuky totiž upchávaj trysky, dochádza k hromadeniu ich zvyškov a postupnému zasychaniu vnútri. Tento roztok spoľahlivo a jednoducho odstráni akékoľvek nečistoty a poradí si i so všetkými zbytkami mlieka. Odmenou vám bude jemná a nadýchaná, ale zároveň hustá mliečna pena pre vašu kávu.