NEPRERUŠENO! Všetky objednávky okamžite expedujeme!

Produkty z oficiálnej
distribúcie

HOTLINE 8 - 18 hod.
0948 325 037

NOVINKA – praktický nástavec na mlieko

Pripravujete si radi kávové špeciality s mlynčekom typu flat white, cappuccino alebo latte macchiato? Pokiaľ áno, tak určite viete, že najčistejšie a zároveň i najhygienickejšie je používanie nádoby na mlieko. V tej chvíli sa vám hadička z vonkajšej časti vôbec nedostane do kontaktu s mliekom …

NIVONA predstavuje novinku – NIVONA NIML 220 nástavec na mlieko, ktorý vám toto všetko zaručí tiež. Ide vlastne o nerezovú trubičku, ktorú jednoducho umiestnite do kartónu s mliekom a pomocou konektoru k nej pripojíte hadičku na mlieko. Súčasťou balenia je i praktická kefka, ktorou nástavec ľahko vyčistíte i zvnútra, a zbavíte ho tak usadených nečistôt.

Po ukončení prípravy kávy môžete kartón i s nástavcom uložiť do chladničky – len nezabudnite nástavec občas poriadne vyčistiť – pomôcť vám v tom môže tekutý odstraňovač zostatkov mlieka CreamClean NICC 705, z ktorého si pripravíte roztok, do ktorého jednotlivé časti nástavca umiestnite a následne jednoducho všetko opláchnete vodou. Zbavíte sa tak i mliečnych tukov, ktoré by sa v nástavci mohli usadzovať.

Nivona NIML 220