NEPRERUŠENO! Všetky objednávky okamžite expedujeme!

Produkty z oficiálnej
distribúcie

HOTLINE 8 - 18 hod.
0948 325 037

NIVONA prichádza s inovovaným radom 6

Nové kávovary NIVONA radu 6 znamenajú vstup do sveta Aroma Balance. Pomocou 3 profilov dokážete ovplyvniť proces prípravy kávy a získať tak to najlepšie, čo sa z daného zrna dá. Odhaľte spolu s nami 6 kľúčových argumentov, prečo zvoliť práve tento kávovar.

Hneď prvý argument je veľmi silný – zatiaľ čo pri predchádzajúcom modeli (NIVONA NICR 660/675) bolo potrebné pri príprave mliečnych špecialít šálku presúvať, nové modely disponujú spojenou výpusťou, a tak presúvanie šálok odpadá. Ventil na mlieko sa otvára iba otočením rotačného ovládača na displeji.

Druhým argumentom je v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi vylepšená mliečna pena. Dlhodobým zámerom je pri kávovaroch NIVONA poskytovať cappuccino, latte macchiato a ďalšie typy mliečnych káv na vysokej úrovni. Preto im záleží na skvele napenenom mlieku od prvej kvapky. A s EASY SPUMATORE je to jednoduché.

Tretí argument je spoločný pre všetky modely kávovarov NIVONA. Vlastne ide o poznávací znak už od počiatku ich výroby. Ide o vyberateľnú sparovaciu jednotku, vďaka ktorej máte čistotu kávovaru pod kontrolou. Stačí ju umyť vlažnou vodou, nechať odkvapkať a potom vrátiť späť.

Jednoduché čistenie je štvrtý argument, prečo by vás mal tento modelový rad zaujímať. Manuálny napeňovač mlieka EASY SPUMATORE možno jednoducho vyčistiť pomocou easyclean a otočného gombíka na boku výpuste a doba odstraňovania vodného kameňa bola oproti predchádzajúcim modelom tohto radu skrátená bez toho, aby došlo k strate účinnosti.

Kompaktnejší dizajn je piatym argumentom, prečo sa o tento kávovar zaujímať. Vďaka spojenej výpuste na kávové a mliečne cesty je výsledný dizajn kávovaru modernejší a čistejší. A zatiaľ čo matne čierna predná strana modelu NIVONA NICR 690 má vyžarovať eleganciu, strieborný štýl modelu NIVONA NICR 695 má za cieľ zapôsobiť.

Šiestym argumentom sa spoločnosť NIVONA hlási k vernosti špecializovaným obchodom. Verí, že sa týmto kávovarom bude dariť tam, kde dostanú dobré poradenstvo – osobné a poctivé. S tým nám neostáva nič len súhlasiť.

NIVONA – vášeň pre dobrú kávu

NIVONA NICR 690

NIVONA NICR 695