NEPRERUŠENO! Všetky objednávky okamžite expedujeme!

Produkty z oficiálnej
distribúcie

HOTLINE 8 - 18 hod.
0948 325 037

NIVONA ponúka dokonalý štandard

Kávovary NIVONA už vo svojom štandarde disponujú funkciami, ktoré vás prekvapia. Vo svojom základe ponúkajú:

1/ nastaviteľné množstvo zrnkovej kávy i vody (cca 20 ml - 240 ml)

Nastaviť si presné množstvo kávy do obľúbeného hrnčeka nie je žiadny problém. Všetko pre najmenšiu šálku na espresso až po veľký hrnček na cappuccino. S kávovarmi NIVONA je to jednoduché.

 

2/ nastaviteľný stupeň mletia

Stupeň mletia ovplyvňuje výslednú chuť kávy. Vďaka ovládaču môžete pri kávovaroch NIVONA prispôsobiť stupeň mletia príslušným kávovým zrnám. Pokiaľ sú kávové zrná skôr tmavé, nastavte stupeň mletia na hrubšie. Pokiaľ sú kávové zrná svetlejšie, tak zvoľte jemnejší stupeň.

Pozor: Stupeň mletia nastavujte iba počas procesu mletia!

 

3/ vyberateľnú sparovaciu jednotku

Sparovacia jednotka sa dá pri všetkých modeloch ľahko vybrať, umyť pod studenou vodou, osušiť a opäť vložiť späť do kávovaru.

 

4/ automatické programy starostlivosti pre odvápnenie a čistenie

Automatické programy údržby pohodlne prevedú celým procesom. Optimálna starostlivosť pre optimálnu čistotu!

Nivona

 

5/ dve šálky kávy alebo espressa súčasne

Káva je viac než nápoj – často býva pozvaním k rozhovoru a spoločenskému stretnutiu. Preto všetky modely kávovarov NIVONA dokážu pripraviť dve šálky kávy, alebo espressa súčasne.

 

6/ vysoko kvalitný kónický mlynček z kalenej ocele

Vysoká kvalita jednotlivých komponentov, vrátane kvalitného kónického mlynčeka. Vyrobený je z tvrdenej ocele a zabezpečuje spoľahlivé mletie pre každý druh kávových zŕn.

 

7/ tlak čerpadla 15 bar

Pri príprave kávy nie je potrebný NAJVYŠŠÍ tlak, ale SPRÁVNY tlak pre príslušnú receptúru kávy. Odskúšané rokmi praxe, a preto tlakom 15 bar disponujú všetky automatické kávovary NIVONA.

 

8/ režim ECO/ 0 wattov

Energeticky úsporný: ECO režim sa zapne, pokiaľ sa kávovar dlhšiu dobu nepoužíva. Tým sa zníži teplota termobloku a kávovar spotrebováva menej elektriny. Nastaviť však môžete aj automatické vypnutie.