NEPRERUŠENO! Všetky objednávky okamžite expedujeme!

Produkty z oficiálnej
distribúcie

HOTLINE 8 - 18 hod.
0948 325 037

NIVONA NICR 1040 správna voľba pre kancelárie

NIVONA NICR 1040 je tou najlepšou voľbou pre kancelárie… Začína to veľkorysou veľkosťou nádoby na kávové zrná (600 g), pokračuje veľkou nádobkou na vodu (3,5 l), systémom EasyClean pre zjednodušené čistenie mliečnych ciest a končí vysokou kvalitou pripraveného espressa i ďalších kávových špecialít vrátane kanvičky kávy s objemom až 1,9 l.

Ovládanie kávovaru NIVONA je úplne intuitívne. Dotykový displej v kombinácii s otočným tlačidlom vás povedú, ako si vybrať kávovú špecialitu a prípadne si ju individuálne nadstaviť. Všetko jednoducho v niekoľkých málo krokoch a bez zbytočností. To uľahčí menej zdatným užívateľom získať kávu, ktorú chcú behom chvíľky. Tento model je dimenzovaný na prípravu 60 až 65 šálok denne, čo bohato stačí i pre menšie i stredné kancelárie.

NIVONA NICR 1040NIVONA NICR 1040

Kávovary NIVONA disponujú systémom „Barista in a box“, čo vo výsledku znamená ako rýchlo prejde voda cez už pomleté kávové zrná. Pokiaľ voda tečie pomalšie, káva sa stáva silnejšia (intenzívna), ak tečie rýchlejšie, je jemnejšia (konštantná).  Zvoliť si môžete tiež dynamický profil a pri modeli NIVONA NICR 1040 dokonca i štvrtý chuťový profil „quick“, ktorý umožňuje rýchlejší výdaj kávy ako pri ostatných troch chuťových profiloch pri zachovaní vyváženej arómy. Ten sa odporúča na prípravu kanvičky.

Kónický mlynček je veľmi tichý, a tak aj keď bude kávovar umiestnený v blízkosti pracovných miest, nebude nikoho príprava kávy dramaticky rušiť.

Mliečny systém vytvára jemne pórovitú, hladkú a krémovú penu. A čo je tiež dôležité, vytvára ju i v správnom poradí, respektíve vďaka funkcii „Cappuccino Connaisseur“ presne v tom poradí, aké máte radi… Mlieko – káva, káva – mlieko alebo káva + mlieko v rovnakej dobe.

Rovnako jednoduchá ako je príprava, je i starostlivosť o kávovar. Špecialitou je systém EasyClean, ktorý je založený na zdvojenej hadičke mliečneho systému. Pokiaľ sa má vykonať preplach, ventil uzatvorí mliečny systém tak, že horúca para s vodou prejde iba hadičkou, bez toho aby bolo nutné vybrať ju z nádobky na mlieko. I ostatné funkcie čistenia sú veľmi jednoduché, a to vrátane odvápnenia kávovaru. Kávovar vás všetkým prevedie.

Veríme, že vás tieto argumenty presvedčili ku kúpe, a teraz už len jedna malá rada na záver… Kľúčovým faktorom pre správnu starostlivosť o kávovar v kancelárii je poverenie jednej osoby – osoby, ktorá bude mať na starosti jeho pravidelnú údržbu. V opačnom prípade bude totiž každý predpokladať, že nádobku na vodu vymyla asistentka, o čistenie sa postaral kolega sediaci po pravici a výmenu filtra zariadila pani účtovníčka…