NEPRERUŠENO! Všetky objednávky okamžite expedujeme!

Produkty z oficiálnej
distribúcie

HOTLINE 8 - 18 hod.
0948 325 037

LaPrazirna NAŠA KÁVA

LaPrazirna

 

LaPrazirna – sen, ktorý vznikol v našich hlavách, poľahky sa začal plniť na papieri a následne sa zo sna stala skutočnosť a my tu stojíme, dívame sa na dve nádherné profesionálne pražiarne amerického výrobcu MILL CITY, v regáloch máme prvé vrecká NAŠEJ ČERSTVO PRAŽENEJ KÁVY a v hlavách nám už lietajú ďalšie nápady…

LaPrazirna     LaPrazirna

S tými, ktoré sme už uskutočnili, by sme sa s vami radi podelili. LaPrazirna vznikla vďaka požiadavkám na kvalitnú kávu šitú na mieru pre vás – našich zákazníkov – a pre kávovary NIVONA, ktoré predávame a ktorých kvalitu máme za tie roky overenú.

Kávové zrná nakupujeme od malých fariem, často rodinných. Páči sa nám, že každej odtrhnutej čerešni sa dostane taká potrebná starostlivosť a láska, ktorá k tejto práci patrí, a navyše týchto malých farmárov radi podporíme.  Zelené zrná skladujeme priamo u nás, kde ich následne i pražíme – podľa potreby a záujmu zákazníkov.

A pretože nie sme odborníci, teda zatiaľ nie, o proces praženia sa stará vynikajúci barista a pražič Jan Štursa, ktorý nám pomáhal od samého začiatku. Skúsenosti má zo svojich predchádzajúcich zamestnaní. Spoločne s ním sme pripravili 6 druhov káv, ktoré pokryjú kompletnú škálu chutí kávových nadšencov. Vyskúšajte lokálnu výberovú kávu LaPrazirna – od zmesí Robusta/Arabica po 100 % Arabica Single Origin. A pre „nekávičkárov“ máme v ponuke i bezkofeínový LaPrazirna DEKAF.

Všetky ponúkané druhy kávy nájdete v LaPrazirna NAŠA KÁVA

 

LaPrazirna  LaPrazirna  LaPrazirna

 

Kávové zrná triedime na destoneri, pre odstránenie prípadných defektov, ktoré by mohli poškodiť mlynček vášho kávovaru. Každá napražená várka kávy je následne ručne vreckovaná do ekologických vreciek, s jednocestným ventilom a ZIPom. Vrecko veľmi dobre chráni pred svetlom, vlhkom a vzduchom. O vašu/našu kávu je dobre postarané.

LaPrazirna – sen o čerstvej káve