NEPRERUŠENO! Všetky objednávky okamžite expedujeme!

Produkty z oficiálnej
distribúcie

HOTLINE 8 - 18 hod.
0948 325 037

Kávovar do kancelárie

NIVONA – švajčiarska kvalita, nemecká precíznosť a dizajn.

Hľadáte kávovar do menšej kancelárie? V tom prípade odporúčame kávovar NIVONA NICR 825, s ktorým si budete schopní pripraviť rýchle espresso keď sa ponáhľate na poradu, caffè americano pri vypracovaní náročnejších rozhodnutí alebo cappuccino pre chvíľu pohody. Jednoduché ovládanie, prehľadný displej, extra tichý mlynček a príprava dvoch nápojov naraz vrátane mliečnych špecialít – to sú hlavné výhody tohto kávovaru, ktorý sa stane neoddeliteľnou účasťou Vašej kancelárie.  Spríjemníte tak prácu nielen sebe, ale i všetkých svojim zamestnancom.

 

Nivona 825

 

Pre stredné kancelárie sa nenahraditeľným pomocníkom stanú kávovary NIVONA NICR 960 a NIVONA NICR 970, ktoré sa líšia iba farebným vyhotovením. Komfortný kávovar, výborná káva a moderný prístup k príprave kávy pomocou farebného dotykového displeja a Bluetooth pripojenia. Nie je nič jednoduchšie ako si pripraviť svoju obľúbenú šálku kávy jedným dotykom. A nielen to, rovnako jednoduchá  je i jeho údržba.

 

Nivona 960

 

V prípade, že hľadáte pravého odborníka pre veľké kancelárie a firmy, s istotou sa obráťte na NIVONA NICR 1030, ktorého neprekvapí žiadna z Vašich požiadaviek. Ide o pravého profesionála, ktorý dokáže splniť všetky Vaše priania s ľahkosťou sebe vlastnou a stlačením jedného tlačidla. Nádržka na vodu s objemom 3,5 litra, násypka na zrnkovú kávu s kapacitou 600 g, automatický preplach napeňovacej trysky i hygienické programy jedným stlačením – to všetko stojí za kávovarom, ktorý nebude vyžadovať príliš veľkú starostlivosť. Navyše zamknutím niektorých funkcií zabezpečíte, aby užívatelia nemenili dôležité hodnoty v nastaveniach, ale aby si len užívali dokonalú kávu jedným stlačením tlačidla.

 

Nivona 1030