NEPRERUŠENO! Všetky objednávky okamžite expedujeme!
Objednajte do 21.12. – DORUČÍME DO VIANOC

Produkty z oficiálnej
distribúcie

HOTLINE 8 - 18 hod.
0948 325 037

Čím sa NIVONA líši od konkurencie?

NIVONA – spoločnosť ponúkajúca kávovary nemeckej značky, vyrobené so švajčiarskym dizajnom.

Od konkurencie sa odlišujú predovšetkým tým, že ich predávajú špecializovaní maloobchodníci, žiadne veľké elektropredajne, žiadne veľké e-shopy… Tieto kávovary majú v ponuke špecialisti, ktorí dokážu vymenovať hlavné benefity jednotlivých modelov, poradiť s konkrétnymi požiadavkami alebo v prípade potreby odkázať na kvalifikovaný servis. Sú to ľudia, ktorým sa káva stala vášňou.

Nivona

Ďalším nesporným benefitom je spolupráca s baristami. Jedna z vízií spoločnosti NIVONA hovorí, že žiadny plne automatický kávovar nedokáže nahradiť zručnosti kvalifikovaného baristu, ale môže v sebe skrývať jeho znalosti. Preto s kávovými odborníkmi úzko spolupracujú a snažia sa získavať od ich spätnú väzbu. Výsledkom je napríklad Aroma Balance System, ktorým v súčasnej dobe disponujú takmer všetky kávovary NIVONA. Vďaka nemu dochádza k optimálnemu vylúhovaniu podielu z namletej kávy v 3 možných profiloch, a tak už len s jediným druhom kávových zŕn môžete dosiahnuť rôzne varianty chutí, od ovocnej a nakyslej, až po orieškovú a ľahko až zreteľne horkú.  

Čistenie a údržba je ďalšou veľkou témou, o ktorú sa NIVONA dlhodobo zaujíma. Základom je ich vyberateľná sparovacia jednotka, ktorú stačí opláchnuť vo vlažnej vode, nechať usušiť a potom opäť jednoducho vrátiť na miesto. Ani čistenie mliečnych ciest nie je pri týchto kávovaroch nejako zložité, však šálka dobrej kávy je stále tým najlepším argumentom, prečo si vybrať kávovary NIVONA.